Radio
eska

Jedną z najpopularniejszych stacji radiowych jest radio eska. Ma ona bardzo bogatą oraz różnorodną ofertę, skierowaną niemal do każdej grupy docelowej.

Wraz z uruchomieniem eska rock, radio zyskało całą rzeszę fanów ciężkiego grania. Miłośnicy rockowych riffów oraz solówek mogą rozkoszować się swoją ukochaną muzyką na okrągło. Kanał oferuje wiele różnych odmian rocka. Jest zatem classic rock, rock alternatywny, polski rock, rock ballads, a nawet rock reggae. Jest również „eska rock w ciężkim stanie”, emitujący wyłącznie muzykę metalową. Można zatem posłuchać zarówno takich legend jak: Megadeth, Black Sabbath, Iron Maiden, Grave Digger, DIO, Metallica czy Rage, jak również młodszych kapel jak choćby Slipknot, Lonewolf czy Vhäldemar.

W ofercie radia eska można znaleźć jednak szereg różnych stacji. Jest zatem: eska club, eska rap, eska dance, eska R`N`B, eska ballads oraz eska party. Wybór jest zatem bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym właśnie radio eska stara się budować swój sukces. W końcu ludzie mają różne gusta muzyczne, co wymusza nadawanie niemal wszystkich gatunków muzycznych.

Ciekawą część oferty radia eska stanowią konkursy. Jednym z najnowszych jest konkurs z okazji premiery filmu „Wykapany Ojciec”, w którym można wygrać jedną z 5 płyt DVD właśnie z tym filmem. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie – jakiego aktora komediowego lubisz najbardziej i dlaczego? Innym konkursem jest „Radioturniej”, w którym trzeba na antenie odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań w ciągu 1 min. Tutaj można z kolei wygrać aż 13 000 PLN, co zachęca bardzo wielu słuchaczy do udziału. Po zakończeniu obecnych pojawią się kolejne konkursy, także każdy, kto nie zdążył się zgłosić, będzie miał okazję wziąć udział w następnej zabawie.

Radio to przede wszystkim jednak rzetelne i solidne informacje. Ważne informacje polityczne podawane są zatem na bieżąco. To samo dotyczy „najświeższych” faktów ze wszystkich aren sportowych. Zakres dyscyplin jest doprawdy imponujący. Każdy zatem pozna interesujące go rozstrzygnięcia.

Na sukces radia eska pracują przede wszystkim ludzie. Radio zatrudnia wyłącznie doświadczonych, wykształconych oraz znających swój fach dziennikarzy radiowych, zdając sobie sprawę, że interesujące treści muszą być jeszcze w ciekawy sposób zaprezentowane. Komentarze wymagają jednak znajomości tematyki, dlatego audycje radiowe prowadzone są przez dziennikarzy, którzy świetnie orientują się w danej tematyce muzycznej. Wszystko po to, żeby słuchacze nie stracili zaufania do prezenterów. W końcu sukces w radiu buduje się poprzez zadowolenie słuchacza.

Rosnąca popularność radia eska wynika z dobrze dopasowanej oferty, jak również bardzo dobrych i lubianych prezenterów. Popularnością cieszą się również poszczególne kanały muzyczne oraz konkursy. Wszystko to pozwala mieć nadzieję, na utrzymanie dotychczasowych słuchaczy oraz przyciągnięcie kolejnych. Aby to osiągnąć, trzeba jednak cały czas analizować i modyfikować swoją ofertę programową.