UNLEASH
THE ARCHERS PODPISALI KONTRAKT Z NAPALM RECORDS

24 stycznia, 2015

Kanadyjczycy Unleash The Archers grający death/power metal podpisali kontrakt z austryjską wytwórnią Napalm Records, która weźmie się za realizację muzyki tej formacji na całym świecie.

 

Niesamowity rozpęd kariery Kanadyjczyków, którzy zebrali się wokół wokalistki Brittney Hayes, stał się możliwy dzięki imponującym melodiom, soczystemu brzmieniu gitar, mocnemu wokalowi oraz ostremu screamowi. Ich nowa płyta, wydanie której przewiduje się na czerwiec 2015 roku, ma za zadanie uświadomić wszystkim, że taki rozpęd nie jest przypadkiem. W Kanadzie "łucznicy" już wyrobili sobie dobre imię dzięki widowiskowym koncertom i teraz są gotowi na podbicie całego świata.

 

Jesteśmy dumni z możliwości dołączenia do zespołu Napalm! Lista formacji tej wytwórni jest fantastyczna, w niej nawet są nasi kanadyjscy koledzy, dzięki czemu możemy świadomie powiedzieć, że dla nas jest to jeden z najlepszych wariantów. Nie możemy się doczekać momentu wydania naszej płyty, by pokazać ją całej planecie, i jesteśmy absolutnie pewni, że Napalm Records pomoże nam w tym.

- Cytat: Unleash The Archers

 

Na swoim profilu w Facebook zespół podziękował fanom za wsparcie i cierpliwość, tłumacząc z humorem, że przyczyną przedłużenia terminu wyboru wytwórni i podpisania kontraktu było rozpatrywanie szczegółów i kupy różnych dokumentów. Formacja przeciągała podjęcie decyzji również dlatego, że w ciągu 7 lat od momentu stworzenia Unleash The Archers wzrósł ich twórczy i profesjonalny potencjał, i osiągnęli pewną niezależność.

 

Źródło: metal-fm.com

 

O zespole Unleash The Archers

Unleash The Archers - metalowy zespół pochodzący z Vancouver, Kolumbia Brytyjska, Kanada. Zespół został stworzony w listopadzie 2007 roku. Ich styl grania nie da się wtłoczyć w ramy konkretnego gatunku ciężkiej muzyki. Stopniowo dodając do swojej muzyki elementy takich gatunków, jak Power Metal, Melodic Death Metal, Thrash Metal i Metalcore, zespołowi udało się zająć swoje miejsce na scenie kanadyjskiego metalu.

 

 

Tagi: death metal, power metal, thrash metal, metalcore, metal, unleash the archers, napalm records